LOGOGlobal top100 badge

images/panorama/pan1_5.jpg
images/panorama/pan1_6.jpg
images/panorama/pan1_3.jpg
images/panorama/pan1_1.jpg
images/panorama/pan1_4.jpg

Чорногірський хребетЧорногірський хребет

Загальна площа Карпатського НПП складає 51570.80 тис. га яка складається із земель лісового фонду постійного користування 38340.46 га та земель інших землекористувачів 13230.33 га які входять до складу парку і на яких здійснюється традиційна господарська діяльність з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища. 

Територіальна структура Карпатського НПП включає 12 природоохоронних науково-дослідних відділеннь (ПОНДВ): 

Зонування території Карпатського НППЗонування території Карпатського НПП

Яремчанське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північній частині парку на лівому березі р.Прут в околицях м.Яремче. Площа 3075 га.

Детальніше>> 

Ямнянське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північній частині парку на правому та лівому берегах р.Прут в околицях м. Яремче та с.Микуличин. Площа 2772 га.

Детальніше>> 

Підліснівське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-східній частині парку на берегах р.Прут та її правої притоки – р.Прутець Чимигівський в околицях с. Микуличин. Площа 3078 га.

Детальніше>> 

Женецьке природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-західній частині парку на лівому березі р.Прут в околицях с.Татарів та с.Поляниця. Площа 4017 га.

Детальніше>> 

Татарівське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-східній частині парку на берегах р. Прут в околицях с. Татарів та смт. Ворохта. Площа 3270 га.

Детальніше>> 

Яблуницьке природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-західній частині парку на лівому березі р. Прут в околицях с. Яблуниця, с. Татарів, та с. Поляниця. Площа 2575 га.

Детальніше>>

Ворохтянське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південно-західній частині парку на берегах р. Прут в околицях смт. Ворохта. Площа 4401 га.

Детальніше>> 

Вороненківське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в центральній частині парку на лівому березі р. Прут в околицях смт. Ворохта та с. Яблуниця. Площа 2623 га.

Детальніше>> 

Говерлянське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південно-західній частині парку у верхів’ях р. Прут в околицях смт. Ворохта. Площа 5570 га.

Детальніше>> 

Бистрецьке природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південній частині парку на правому березі р. Бистрець в околицях с. Бистрець та с. Дземброня Верховинського району. Площа 2564 га.

Детальніше>> 

Чорногірське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південній частині парку на лівому березі р. Чорний Черемош в околицях с. Шибени та с. Зелене Верховинського району. Площа 2328 га.

Детальніше>> 

Високогірне природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південній частині парку на берегах р. Погорілець (ліва притока р. Чорний Черемош) в околицях с. Шибени Верховинського району. Площа 2049 га.

Детальніше>> 

Науково-дослідний розсадник "Підліснів" науково-дослідний підрозділ Карпатського НПП і основну увагу приділяє розширенню асортименту порід для озеленення та благоустрою, природоохоронній та природодослідній роботі, зокрема, по збереженню цінного генетичного фонду корінних лісо утворюючих порід Карпат.

Детальніше>>