LOGOGlobal top100 badge

images/panorama/pan1_4.jpg
images/panorama/pan1_2.jpg
images/panorama/pan1_5.jpg
images/panorama/pan1_3.jpg
images/panorama/pan1_6.jpg
Фільтр
 •     20 серпня 2015 року у Карпатському НПП відбулася робоча зустріч з директором Проекту розвитку громад Корпусу Миру США в Україні Маратом Кюрчевським.

      У зустрічі взяли участь керівництво Парку, працівники відділів пропаганди екологічної освіти та рекреації, а також представники громадських екологічних організацій.

      Під час зустрічі були представлені усі можливості та переваги, котрі може отримати організація та громада від співпраці з волонтером Корпусу Миру, а також умови такої співпраці.

      Багаті природні та культурні ресурси є важливою складовою для сталого розвитку Карпатського регіону загалом та Яремчанщини зокрема. Карпатський НПП як природоохоронна, рекреаційна, культурно-освітня та науково-дослідна установа відіграє ключову роль у збереженні та сталому використанні цінних природних комплексів та об’єктів. Співпраця з волонтером Корпусу Миру сприятиме промоції екологічно зорієнтовано туризму та бізнесу в регіоні та налагодженню більш тісної співпраці між туристичним бізнесом, місцевою громадою та національним парком.

    Корпус Миру США в Україні засновано в 1992 році. В даний час організація працює за трьома проектами: викладання англійської мови як іноземної, розвиток молоді та розвиток громад. З часу свого заснування дотепер Корпус Миру співпрацював з багатьма українськими державними та громадськими організаціями. Американські добровольці живуть та працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом, шукаючи нові можливості для розвитку організації, розбудовуючи потенціал громади. Досить часто така співпраця волонтера з громадою продовжується і після закінчення терміну перебування волонтера у громаді.

 • Рішення Науково-технічної Ради Карпатського НПП,

  яка відбулася 28липня 2015 року у м. Яремче

  В роботі Науково-технічної Ради Парку прийняло участь 17 членів Ради, в т. ч.
  5 докторів наук та 5 кандидатів наук.

  Порядок денний:

  1. Затвердження матеріалів  перманентного лісовпорядкування земель лісового фонду 2015 року (доп. головний природознавець – Купчак І.В.).

  2. Про додаткові плани санітарно-оздоровчих заходів у 2015 р. (доп. – провідний інженер-лісопатолог відділу державної охорони  природно-заповідного фонду Гурчик В.С.).

  3. Про план лімітів використання природних ресурсів у 2016 році. (доп. –  провідний інженер ВДОПЕС Бойко В.М..).

  4. Про затвердження змін до «Положення про Карпатський національний природний  парк» згідно нового законодавства (доп.   – юрисконсульт – Івасюк Г.М.).

  5. Про організаційні засади функціонування зони відпочинку в урочищі Піги (Татарівське ПОНДВ, кв.10, вид. 7). Затвердження офіційної назви – «Лісничівка». (доп. – начальник відділу рекреації Панчук М.М., начальник Татарівського ПОНДВ – Мироняк Ю.І.).

  6. Різне.

  Про можливість облаштування спортивно-тренувальної зони відпочинку «Курінь Довбуша» (Татарівське ПОНДВ, кв.20, вид.5, ур. П’ятихатки) (доп. – голова Івано-Франківського осередку ФРІ-ФАЙТУ та контактних єдиноборств України Одайський В.Г).

   

  Заслухавши та обговоривши виступи та інформаційні доповіді Науково-технічна Рада вирішила:

  1. Результати перманентного лісовпорядкування земель лісового фонду 2015 року затвердити.

  2. Додатковий план санітарно-оздоровчих заходів у 2015 році погодити.

  3. План лімітів використання природних ресурсів у 2016 році погодити.

  4. Зміни до «Положення про Карпатський національний природний парк» погодити.

  5. Схвалити організаційні засади функціонування зони відпочинку в урочищі Піги (Татарівське ПОНДВ, кв.10, вид. 7) та затвердити назву – «Лісничівка».

  6. Погодити облаштування спортивно-тренувальної зони відпочинку «Курінь Довбуша» (Татарівське ПОНДВ, кв.20, вид.5, господарська зона, ур. П’ятихатки). Роботи проводити згідно чинного законодавства України.

  Голова НТР                                                                                                 В.Я. Слободян

  Вчений секретар                                                                                         М.В. Корчемлюк