LOGOGlobal top100 badge

images/panorama/pan1_2.jpg
images/panorama/pan1_6.jpg
images/panorama/pan1_1.jpg
images/panorama/pan1_3.jpg
images/panorama/pan1_5.jpg
Фільтр
 •          25-27 березня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) відбудеться ХХІ міжнародна виставка UITT «Україна – Подорожі та Туризм».

           Ця туристична виставка, що має всі підстави називатися однією з найбільших в Україні, традиційно проходить в березні, та з року в рік набуває все більшого визнання серед фахівців туристичного бізнесу країни, держав близького та далекого зарубіжжя.

           На UITT-2015 «Україна - Подорожі та Туризм» планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу.

           Свою участь у виставці підтвердили Національні туристичні офіси та Міністерства туризму Аргентини, Грузії, Болгарії, Єгипту, Італії, Ізраїлю, Іспанії, Таїланду, Кіпру, Куби, Тунісу, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Домініканської Республіки, Словенії  тощо.

           У рамках виставки відбудеться Міжнародна конференція «MICE Ukraine: діловий туризм – Україна».

 • Минулого тижня до центру реабілітації диких тварин на базі вольєрного господарства Карпатського НПП потрапила нова мешканка. Це сова-довгохвоста із травмою крила. Після огляду працівники центру розмістили іі в один з вольєрів. Після перенесеного стресу лісова красуня приходить у норму, добре споживає корм, і маємо надію повернеться на волю здоровою.

  Запрошуємо відвідати Карпатський НПП та Центр реабілітації диких тварин, щоб побачити нову мешканку.