LOGOGlobal top100 badge

     Відділ пропаганди екологічної освіти Карпатського національного природного парку в співпраці з ЯМЕГО «МАМА-86-Яремче» провели цікавий захід під егідою Європейського тижня сталої енергетики. 
     Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Цього року Україна відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики втретє і триватиме він з 24 до 28 червня 2013 р.
     25 червня в екотуристичному візит-центрі Карпатського НПП відбувся семінар для молоді, а саме для відпочиваючих дитячого санаторію «Прикарпатський», що в м. Яремче. Тут є представники різних регіонів України, що є важливим для розширення географічних рамок поінформованих осіб. Всього – 28 дітей різних вікових груп.
     Основні теми семінару – висвітлення загальних проблем в енергетичній галузі України та світу, представлення практичного досвіду ВЕГО «МАМА-86» щодо впровадження енергоефективних заходів в побуті, популяризації використання відновлювальних джерел енергії, зокрема, сонячної для нагріву приміщень. Учасники заходу отримали практичні навики зі складання планів економії енергоносіїв та збереження тепла для шкіл та власних помешкань.

бб вв

 

Європейський тижденьЄвропейський тиждень єє