LOGOGlobal top100 badge

images/panorama/pan1_5.jpg
images/panorama/pan1_2.jpg
images/panorama/pan1_3.jpg
images/panorama/pan1_6.jpg
images/panorama/pan1_1.jpg

Довжина маршруту – 22 км. 

Тривалість переходу – 24 год.

Висота над рівнем моря:

поч. точка – 820 м н.р.м., кін. точка – 1450 м н.р.м.

Маршрут промаркований

Колір марки: дві білі смуги, в центрі – зелена.


 

Початок маршруту – гирло потоку річки  Бистрець, що впадає у ріку Чорний Черемош (село Бистрець). На відстані 1 км відкривається мальовничий водоспад на правій притоці ріки Бистрець. Через 1,5 км нас привітає церква. Справа – гирло потоку Руського, зліва – гирло потоку Червленого, за ними – потоків Глибокого та Степанського.

Пройшовши 7,5 км, виходимо до гирла потоку Кізя, що збирає води з урочища Кізі Улоги під г. Бребенескул. Плаєм піднімаємось вгору на південний захід. Після 2,5 км, плай роздвоюється. Справа - урочище Гаджина (котел під г. Ребра та г. Шпиці), а зліва - природні ворота, утворені узбіччям Шпиць і стрімким схилом Кедроватого (бокового хребта від Ребер). Перетнувши насадження смереки, східним боком потоку потрапляємо до "Довбушевої криниці.

Далі, здолавши 800 метрів, ми виходимо на гору Ребра (1997 м н.р.м.). З вершини добре видно на південному сході гору Бребенескул (2036 м н.р.м.), справа – гору Гутин-Томнатик (2018 мн.р.м.). На північному заході видно гору Туркул (1935 м н.р.м.), на півночі – гору Шпиці (1860 мн.р.м.), до якої пролягає наш маршрут.

Пройшовши 600 метрів, повертаємо на північний схід і незабаром виходимо на гору Шпиці. На північному заході – кам'янистий, із зубчатим верхом хребет Великого Кізла. На задньому плані видніється друга за висотою вершина Чорногори – Бребенескул. Потім, далі на північний схід, вирушаємо на полонину Маришевська Велика. Звідси, повернувши на південий схід, входимо у лісові насадження смереки звичайної і сходимо до гирла двох потоків – Гаджина та Кременистий, які впадають у ріку Бистрець. Далі берегом даної річки виходимо до села Бистрець


На території національного парку забороняється:

• Відхилення від маршруту.

• Пошкодження об'єктів природи.

• Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.

• Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.

• Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.

• Відлов риби будь-якими способами.

• Перебування з вогнестрільною зброєю.

• Засмічення території, шум.


Бажаємо вам приємного відпочинку!!!