LOGOGlobal top100 badge

images/panorama/pan1_5.jpg
images/panorama/pan1_6.jpg
images/panorama/pan1_1.jpg
images/panorama/pan1_2.jpg
images/panorama/pan1_4.jpg
Фільтр
 •  

  27 вересня 2016 р. в Екотуристичному візит-центрі Карпатського НПП відбувся круглий стіл під назвою «Вирішення екологічних проблем – шлях до сталого розвитку громад». Учасниками наради були представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники парку.

  Одним із питань, що обговорювалися, було питання розширення території Карпатського НПП в контексті збереження природних комплексів верхів’я басейну Пруту та карпатських пралісів. Доповідач – Олександр Киселюк, заступник директора з наукової роботи КНПП.

  В підтримку розширення територій природно-заповідного фонду виступив Андрій Пліхтяк, заступник начальника управління  екології Івано-Франківської ОДА.

  В ході дискусії сільські голови висловили стурбованість з приводу невиконання парком зобовязань щодо передачі земель місцевому населенню, в тому числі і виокремили проблему зміни статусу земель для потреб місцевих громад.  Вказали на проблеми неякісних доріг, заготівлі дров для населення та інші проблеми, що є перепоною для взаєморозуміння між КНПП та громадами.

  Сільським головам було запропоновано підготувати запити для адміністрації КНПП з визначенням обсягу дров для населення на опалювальний сезон.

  Як результат, дійшли згоди щодо того, що цінні території треба оберігати. Для поглиблення взаєморозуміння пришвидшити процес передачі земель в користування громадянам, тобто виконати Указ Президента України від 23.02. 2010 року.