18 червня 2014 року в екотуристичному візит-центрі Яремчанський центр зайнятості спільно з Карпатським національним природним парком провів етнографічний захід на тему: «Гуцульські ремесла та сучасні професії». В проведенні заходу взяли участь народні майстри з Микуличина Василь Стефанюк та Ганна Кріпчук.
На презентації також були присутні відпочивальники дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка». Начальник відділу пропаганди екологічної освіти Леся Гайдук провела дітям екскурсію виставковою залою візит-центру, ознайомлюючи їх із природою та звичаями краю. Після ознайомлення з народними ремеслами учасники семінару переглянули документальний фільм про Гуцульщину. Захід завершився екскурсією до вольєрного господарства, яке нещодавно поповнилося новими мешканцями.
![Етнографічний захід на тему:'Гуцульські ремесла та сучасні професії'](/plugins/content/jumultithumb/img/Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL25ld3MvMDcwNzIwMTRhL0RTQ18wMzYzLkpQRyZ3PTIxMCZoPTE2MCZxPTkwJnpjPTEmYW9lPTE=.jpg)
![Етнографічний захід на тему:'Гуцульські ремесла та сучасні професії'](/plugins/content/jumultithumb/img/Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL25ld3MvMDcwNzIwMTRhL0RTQ18wMzc1LkpQRyZ3PTIxMCZoPTE2MCZxPTkwJnpjPTEmYW9lPTE=.jpg)
![Етнографічний захід на тему:'Гуцульські ремесла та сучасні професії'](/plugins/content/jumultithumb/img/Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL25ld3MvMDcwNzIwMTRhL0RTQ18wNDA1LkpQRyZ3PTIxMCZoPTE2MCZxPTkwJnpjPTEmYW9lPTE=.jpg)
![Етнографічний захід на тему:'Гуцульські ремесла та сучасні професії'](/plugins/content/jumultithumb/img/Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL25ld3MvMDcwNzIwMTRhL0RTQ18wNDE2LkpQRyZ3PTIxMCZoPTE2MCZxPTkwJnpjPTEmYW9lPTE=.jpg)
![Етнографічний захід на тему:'Гуцульські ремесла та сучасні професії'](/plugins/content/jumultithumb/img/Li4vLi4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL25ld3MvMDcwNzIwMTRhL0RTQ18wNDE5LkpQRyZ3PTIxMCZoPTE2MCZxPTkwJnpjPTEmYW9lPTE=.jpg)