LOGOGlobal top100 badge

Так, починаючи з 2009 року, всі працівники природоохоронних установ 7 липня святкують День працівника природно-заповідної справи. Саме ці установи залишилися чи не єдиними, що охороняють цінні природні ландшафти, унікальні види флори та фауни, пам’ятки природи. Як справжні екологи, люди цієї професії дбають і про чистоту довкілля.

На території всіх населених пунктів Яремчанщини, а саме – в присілках Дора, Ямна, в м. Яремче, селищі Ворохта, селах Микуличин, Татарів, Яблуниця та Поляниця працівники Парку та ініціативні громадяни прибирали від твердих побутових відходів рекреаційні зони, туристичні маршрути та інші місця відпочинку. Відходи не просто збирали, а ще й сортували на пластик, скло та інші відходи. В цьому були зацікавлені підприємці, що приймають вторсировину, а зібране сміття вивезли на полігон ТПВ.

Сподіваємось, що такий приклад співпраці всіх мешканців допоможе зберегти Карпати чистими!


Працівники Карпатського  НПП відзначили своє професійне свято активною участю в соціальному проекті «Чисті Карпати». Працівники Карпатського НПП відзначили своє професійне свято активною участю в соціальному проекті «Чисті Карпати». Працівники Карпатського  НПП відзначили своє професійне свято активною участю в соціальному проекті «Чисті Карпати». Працівники Карпатського НПП відзначили своє професійне свято активною участю в соціальному проекті «Чисті Карпати». Працівники Карпатського  НПП відзначили своє професійне свято активною участю в соціальному проекті «Чисті Карпати». Працівники Карпатського НПП відзначили своє професійне свято активною участю в соціальному проекті «Чисті Карпати».