LOGOGlobal top100 badge

Карпатський НПП визнаний міжнародною туристичною асоціацією з розвитку сталого туризму "Зелені дестинації" одним із 100 найпопулярніших дестинацій світу. http://greendestinations.info/Top100/

За визначенням Європейської Комісії від 2002 року туристична дестинація – це територія, яка окремо ідентифікується і підтримується для туристів як місце відвідування, й у межах якої туристичний продукт координується одним чи декількома закладами чи організаціями.

Туристична асоціація "Зелені дестинації" – це платформа з обміну досвідом для осіб, що працюють в туристичній галузі та прагнуть зробити свої рекреаційні об'єкти більш привабливими у зручний та зрозумілий спосіб.

Таким чином асоціація вирішила відзначити найбільш популярні туристичні регіони. Головним критерієм в оцінюванні був сталий розвиток території, що була об'єктом дослідження. Крім того, до уваги бралися такі показники як природа, навколишнє середовище, культура, соціальний добробут, зелена економіка та зелений туризм. Дослідження проводили 30 міжнародних експертів з розвитку сталого туризму.

За визначенням асоціації "Зелені дестинації" ТОП 100 – це 100 переможців, а не один. Серед ТОП 100 найбільше вибрано дестинацій в Європі – 50, Африці (включаючи частину Близького Сходу) – 10, Азіатсько-Тихоокеанський регіон – 25 та континентах Північної та Південної Америки – 15.

Як відзначає туристична асоціація "Зелені дестинації" Карпатський національний природний парк це – "величні вершини, мальовничі полонини, гірські луки, кришталеві озера, чисті ріки, цілющі джерела, цінні археологічні пам'ятки, а також історія та архітектура".

 

КАРПАТСЬКИЙ НПП – ТОП 100 НАЙКРАЩИХ ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ СВІТУКАРПАТСЬКИЙ НПП – ТОП 100 НАЙКРАЩИХ ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ СВІТУКАРПАТСЬКИЙ НПП – ТОП 100 НАЙКРАЩИХ ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ СВІТУКАРПАТСЬКИЙ НПП – ТОП 100 НАЙКРАЩИХ ТУРИСТИЧНИХ ДЕСТИНАЦІЙ СВІТУ