LOGOGlobal top100 badge

Вже третій рік поспіль Карпатський національний природний парк разом з Яремчанською міською екологічною громадською організацією «Мама-86-Яремче», за підтримки ВЕГО «Мама-86» та Шведського товариства охорони природи, проводить щорічні «Тижні екологічного споживача» (ТЕС). Це інформаційно-просвітницькі кампанії, що популяризують екологічно відповідальне споживання й сфокусовані на одній із актуальних тем.

Гасло Тижня екологічного споживача – 2014 – «Живи органічно!»

Цьогоріч до даного заходу долучилися й дошкільні заклади Яремчанського регіону, адже саме наймололодші громадяни ще не задумуються про проблему здорового харчування, споживаючи проблемні для здоров’я продукти.

Тому з метою сприяння та популяризації органічного харчування працівники відділу пропаганди екологічної освіти КНПП провели пізнавальні бесіди з вихованцями дошкільного закладу «Гірський струмочок» м. Яремче. Діти з розумінням та цікавістю сприймали інформацію про корисні, особливо місцеві органічного походження, та шкідливі продукти харчування. Малюки як завжди вражали своєю високою активністю, обізнаністю та кмітливістю.

 

Тижні екологічного споживача в дошкільних закладах ЯремчанщиниТижні екологічного споживача в дошкільних закладах ЯремчанщиниТижні екологічного споживача в дошкільних закладах ЯремчанщиниТижні екологічного споживача в дошкільних закладах ЯремчанщиниТижні екологічного споживача в дошкільних закладах ЯремчанщиниТижні екологічного споживача в дошкільних закладах Яремчанщини