LOGOGlobal top100 badge

31 липня 2014 року на території Карпатського національного природного парку відбудеться прес-тур для журналістів національних та обласних телеканалів

Збережемо природу – збережемо Україну!

Карпатський національний природний парк запрошує відчути велич Пралісів!

31 липня 2014 року на території Карпатського національного природного парку відбудеться прес-тур для журналістів національних та обласних телеканалів, метою якого є залучення засобів масової інформації до виховання патріотизму та любові до країни шляхом підвищення обізнаності про унікальність природи України та методів її збереження, формування елементів позитивної мотивації населення щодо збереження природно-заповідного фонду.

На прикладі унікальної ділянки смерекового пралісу у Говерлянському природоохоронному науково-дослідному відділенні буде представлена непересічна важливість пралісів, як єдиних збережених у первозданному вигляді лісових масивів.

Учасників заходу також ознайомлять з такими напрямками природоохоронної діяльності:

охорона урочища Цибульник,де масово цвіте іван-чай, цибуля сибірська, цицербіта альпійська, пухівка, орхідні та багато інших типових, рідкісних і зникаючих видів рослин;

організація екологічної стежки Європейського взірця через оліготрофне болото «Рудяк» – місце, що огорне вас казковою феєрією, кольоровою гамою мохів та різнотрав’я;

збереження культури та традицій ведення полонинського господарства на прикладі полонинського господарства «Борсучина». Учасники візьмуть безпосередню участь у виготовленні традиційної місцевої продукції, відчують колорит гуцульської культури.

Прес-тур організовується за сприяння проекту «Збереження Карпатських пралісів», що реалізується Українським товариством охорони птахів за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина), Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» та підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

Час та місце зустрічі: 9.00 год., 31 липня 2014 р., м. Яремче,  вул. В. Стуса, 6, Еко-туристичний візит-центр Карпатського національного природного парку.

Учасники заходу будуть забезпечені транспортом. Для власного комфорту необхідно мати з собою водонепроникні одяг та взуття, адже погода в Карпатах мінлива.

Запрошуємо небайдужих журналістів, які усвідомлюють, що природоохоронні території відіграють важливу роль не тільки у збереженні біорізноманіття, але й мають неоціниме соціально-економічне значення для сталого розвитку України!

Для акредитації необхідно зателефонувати за номерами: 050 380 75 78, 067 903 75 98, або написати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .