LOGOGlobal top100 badge

 

27 травня 2014 року в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку відбулося засідання Координаційної ради в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах». Цей захід став фінальною подією, яка зібрала всіх партнерів проекту, представників природоохоронних установ, активістів громадських організацій та туристичного бізнесу.  Метою засідання було підведення підсумків проекту, презентація результатів, отриманих в процесі його реалізації та окреслення основних напрямків розвитку сектору природного туризму на території Яремчанського регіону.

Проект «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах» реалізовувався ММГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» у партнерстві з Карпатським національним природним парком, Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини (Україна), Марамуреським гірським природним парком та Асоціацією Еколоджік (Румунія) за фінансової підтримки Комісії Європейського Союзу.

 

«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».«Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах».