LOGOGlobal top100 badge

Природні джерела є особливою цінністю Карпатського національного природного парку. Численні подорожуючі завжди зупиняються біля них, щоб угамувати спрагу, а часто – навіть для того, щоб почерпнути цілющу силу води, що ввібрала в себе всю міць і велич цього краю.

Біля одного з джерел, що знаходиться на території Ворохтянського природоохоронного науково-дослідного відділення,  розпочато роботи по відновленню дерев’яної конструкції кринички. Зручне розташування джерела здавна користується великою популярністю серед місцевого населення та туристів. Джерельна вода має відмінні смакові якості, відноситься до групи столових вод, придатних до повсякденного вживання. Тому найближчим часом планується ряд заходів по благоустрою цієї території для створення місця відпочинку. Неподалік кринички встановлено колисанку, яка гармонійно виглядає на фоні мальовничого лісового пейзажу.

Вода – важлива складова з цілющої скарбниці природи. Бережімо водні багатства нашого краю, а з ними – і неповторну красу карпатських краєвидів!