LOGOGlobal top100 badge

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою» Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою»

Карпатський національний природний парк вже втретє активно долучився до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою», що стартувала 12 квітня за місцевої ініціативи Яремчанської міської екологічної громадської організації «МАМА-86-Яремче». В допомогу від регіонального координатора акції з Івано-Франківська ми отримали одноразові мішки та рукавиці.

Незважаючи на негоду, учасники акції все ж вийшли на прибирання еколого-пізнавальної стежки «Наш друг - природа». Маршрут проходить в лісовому масиві по території Яремчанського природоохоронного науково-дослідного відділення вздовж річок Жонка і Багрівець. Саме Жонка є джерелом питного водопостачання для місцевих жителів.

Тут – багато улюблених місць для відпочинку. Проте, через низьку культуру, деякі відпочиваючі засмічують територію, що й псує естетичний вигляд чудових карпатських краєвидів.

Акцію по прибиранню поєднали з проведенням робіт по благоустрою території та її озелененням. Всього до заходу долучилося 36 осіб. Адміністрація парку організувала вивіз зібраного сміття. В другій половині дня працівники служби державної охорони наводили порядок на території вольєрного господарства. Таким чином, спільними зусиллями працівники парку та представники громадської організації прибрали улюблені місця відпочинку місцевих жителів та гостей Яремчанщини. Сподіваємось, що наша ініціатива стане не лише добрим прикладом для інших, але й спонукає відповідально ставитись до природи.