LOGOGlobal top100 badge

 

   пп      Минув рік з початку першого досвіду Карпатського національного природного парку долучатися до так званих «зелених тижнів» або тижнів екологічного споживача.
     Це тижневі інформаційно-просвітницькі кампанії, що мають на меті популяризацію екологічного стилю в повсякденному житті, формування розуміння кожним громадянином поняття відповідального споживання. На теренах Яреманщини всі заходи проводяться у тісній співпраці громадської екологічної організації «МАМА-86-Яремче» з Карпатським національним природним парком. 
     В цьому році «зелений тиждень» тривав з 28 вересня по 4 жовтня і був присвячений проблемі сталого харчування, що є одним із ключових аспектів сталого споживання. Мета кампанії пояснити, як в простий та доступний звичайним людям спосіб зробити практичний внесок у справу збереження довкілля для нинішнього та майбутнього поколінь. Особлива увага приділялася просвітницькій роботі з молоддю. В школах Яречанського МВО та серед місцевого населення працівниками КНПП проводилася низка інформаційних заходів, в яких взяло участь понад 1000 чоловік.

     ДОВІДКОВО: «Тижні екологічного споживача» в Україні проводяться з 2012 року Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи та у співпраці з різними партнерськими організаціями. Інформаційні матеріали ви зможете знайти на веб-сторінці: http://www.mama-86.org.ua

р р 

тт

dscn5979dscn5979

dscn5947dscn5947