LOGOGlobal top100 badge

     Нещодавно Карпатський НПП відвідала делегація представників Регіонального європейського екологічного центру та фонду «Відродження Прикарпаття». Проводилися обговорення щодо можливості виконання спільних проектів, що стосується подолання екологічних проблем в Івано-Франківської області. 
     Після переговорів керівників організації з дирекцією РЕЦ в штаб-квартирі в Будапешті, РЕЦ підготував та направив на розгляд європейських донорів кілька проектних пропозицій. Вони стосуються переведення котелень, що працюють на викопному паливі на відновлювані джерела енергії, будівництва очисних споруд, де каналізаційні стоки будуть очищувати природними методами, утилізації небезпечних відходів, стабілізації екологічної ситуації у зоні стихійного лиха біля міста Калуша (Івано-Франківська область) на об’єктах Калуш-Голинського рудника та подолання інших важливих екологічних проблем регіону.
     Так більшість проектів також мають на меті підтримати «зелену економіку», тобто такі виробництва, що не псують довкілля і використовують альтернативні джерела енергії. Це стосується будь-яких видів діяльності, наприклад, комунальної теплоенергетики, якщо комунальники спалюють у котельнях не газ і вугілля, а природну біомасу місцевого походження, приміром, відходи деревообробки, сільського господарства, якщо фермери добувають електроенергію на біогазових установках.

 

уу оо