LOGOGlobal top100 badge

     25 червня 2013 року Карпатський національний природний парк відвідала делегація учасників Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW) (Німецький Банк Розвитку) та представник Міністерства екології та природних ресурсів України – начальник Департаменту заповідної справи Канцурак В.В.
     В 2012 році проводилися консультації між KfW і Міністерством екології та природних ресурсів України (МЕПР) щодо впровадження на території України проекту, концепція якого полягає в інвестуванні в обмежену кількість українських природоохоронних територій, обраних у ході дослідження, для вдосконалення ефективності управління ними й поліпшення добробуту людей, що мешкають у межах і навколо таких територій, а також в інвестуванні в системний рівень, для полегшення впровадження заходів і для досягнення вдосконалення ефективності управління на загальносистемному рівні.
     У ході консультацій було створену дослідницьку групу, яка при співпраці з Мінприроди України відібрала дев’ять природоохоронних територій, в тому числі і Карпатський НПП, що будуть включенні в майбутній проект: вісім – у гірських і лісових ландшафтах Карпат і одну – в прибережній, морській зоні в Донецькій області. Розроблено план впровадження інвестицій, що погоджені з Міністерством екології та природних ресурсів України і KfW. Заповідні території, відібрані для реалізації проекту, мають важливе значення для збереження біорізноманіття України. Проект забезпечить адміністрації цільових заповідних територій засобами для більш ефективної охорони екологічних цінностей і допоможе Україні в досягненні національних цілей зі збереження біорізноманіття та виконанні зобов’язань у рамках Конвенції про біорізноманіття інших багатосторонніх природоохоронних угод.

бб вв

нн л л