LOGOGlobal top100 badge

 

Саме під такою назвою 10 жовтня пройшов форум, що був організований Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості при підтримці Яремчанської міської ради.

Оновною метою заходу було представлення досвіду найбільш успішних жінок регіону, чиї досягнення є прикладом для наслідування. Форум «Успішні жінки Яремчанщини» відкриває для людей історії успіху тих жінок, які можуть поділитися власними секретами, злетами та невдачами, що довелося подолати.

На форумі було представлено різноманітні доповіді активних жінок, які працюють в різних напрямках і зміцнюють соціально-економічний потенціал рідного краю. Працівники Карпатського НПП також долучилися до цього заходу. Так, з привітальним словом виступив заступник директора з наукової роботи Олександр Киселюк. Завідувач вимірювальної лабораторії аналітичного контролю і моніторингу Марта Корчемлюк представила досвід багаторічної співпраці ЯМЕГО "МАМА-86-Яремче" та Карпатського НПП у впровадженні важливих еколого-соціальних проектів. Саме чудова командна робота та розвиток партнерства, залучення всіх зацікавлених сторін стали запорукою успішності впроваджених заходів на Яремчанщині.

Любов Косило, науковий співробітник Парку, урізноманітнила захід чудовим поетичним словом, яке переливалося то ліричними, то жартівливими барвами. Особливо вразила поезія на екологічну тематику. Як було відзначено в рамках форуму, якщо не розумом, то серцем – але все ж достукатися можна до кожного і донести проблему збереження природи рідного краю.

У виставковій залі було також презентовано виставку інформаційних буклетів ЯМЕГО «МАМА86-Яремче» та Карпатського НПП.

А далі на гостей чекала мистецька програма. Чарівні голоси унікального колективу, учасники якого «бачать серцем», дарували справжнє відчуття свята, яке вдалося.

Щиро вдячні організаторам форуму в особі керівника центру зайнятості Тетяни Василівни Плесканки, що очолює чудовий та творчий колектив, за таку прекрасну ініціативу, яка, сподіваємось, стане традицією на Яремчанщині.

 

Успішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки ЯремчанщиниУспішні жінки Яремчанщини