LOGOGlobal top100 badge

Усім відомо, що природу необхідно берегти. Але слід робити не на словах, а на ділі. Так, птахи є не лише окрасою довкілля, а й виконавцями прекрасних пісень. Вони – ще й захисники лісів, парків, які як відомо, є легенями нашої планети. А тому їм теж потрібно приділити належну увагу.

Дикі птахи протягом усього року здатні самостійно знаходити собі їжу, але під час суворої зимової погоди птахи можуть втратити доступ до їжі, і можуть досить швидко померти від голоду. Саме тоді наша допомога у вигляді підгодівлі стане дуже доречною - тимчасово втративши доступ до природної кормової бази, птахи зможуть знайти їжу в місцях підгодівлі, щоб уникнути виснаження і смерті.

Регулярна підгодівля птахів у складний для них час допоможе популяціям диких птахів вижити й приступити до розмноження. З приходом холодів на території Карпатського НПП в 12 природоохоронних науково дослідних відділеннях вибрані ділянки на яких проводиться підгодівля диких птахів в зимово -весняний період.

Важливо пам’ятати, що це лише підгодівля – птахи отримують від людини лише частину необхідної їжі, а решту свого раціону повинні знаходити самостійно в природі.