LOGOGlobal top100 badge

23 березня в Микуличинській ЗОШ I-III ст. відбувся відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!» за участю працівників відділу пропаганди екологічної освіти Уляни Абрам'юк та Марії Сосули. Цікавим та змістовним був виступ учнів третього класу «Живи, Підсніжнику!», в якому діти висвітлили проблему ранньоквітучих видів рослин, особливо тих, які занесені до Червоної книги України.

Працівники Карпатського національного природного парку також виступили, продовжуючи дану тему з презентацією «Оберігаймо первоцвіти!», а також наголосили, що альтернативою букетам із живих рослин є зроблені власноруч квіти з гофрованого матеріалу, продемонструвавши майстер-клас із їх виготовлення. Відрадно, що зацікавилися такою можливістю і вчителі початкових класів, наперед запросивши на наступний рік наших спеціалістів на уроки майстер-класу, а також батьки, які не залишилися байдужими.

І на завершення свята, повчальним був виступ і про весняні екологічні акції, які мають на меті допомагати всьому живому у природі, особливо пернатим друзям, приваблюючи їх до наших осель та утримувати наше довкілля в чистоті і порядку не тільки з естетичної точки зору, а для забезпечення нашого здоров’я.

 

Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»Відкритий загальношкільний захід, присвячений акції «Збережемо первоцвіти!»