LOGOGlobal top100 badge

 

       Минулого тижня Завідувач зоологічною лабораторією Слободян О.М. взяла участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень».

      Конференція відбулася в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна за підтримки Rufford Foundation та Міністерства екології та природних ресурсів України. Ця зустріч надала чудову можливість вченим та природоохоронцям з України та інших країн обговорити заходи спрямовані на охорону природи та разом виробити найкращі стратегії впровадження наукових знань в практичну охорону природи. Екскурсія до Дворічанського національного природного парку надала чудову можливість ознайомитись з рідкісними та типовими видами, що характерні для даної території. Крім того, було відвідано Центр реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк, метою якого є порятунок і реабілітація кажанів, які потрапили в антропогенні пастки, допомога тварин, виснаженим взимку і постраждалим з вини людей, а також просвітницька робота. Майже 100 тварин наразі знаходиться у реабілітаційному центрі. Кожного кажана ретельно оглядають, зважують, кільцюють, напувають і дають вітаміни. Тварин з достатньою вагою відправляють на зимівлю в спеціально відведеному для цього холодильнику, де встановлений оптимальний для зимівлі рукокрилих режим температури і вологості. Кажанів з недостатньою для продовження зимівлі вагою, з травмами просто лікують та годують личинками. Здорових особин відпускають у типові для них оселища.

 

Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень». Участь у міжнародній конференції «Від моніторингу до впроваджень».