LOGOGlobal top100 badge

Карпатський НПП продовжує співпрацю з Корпусом Миру США в Україні в рамках проекту "Розвиток громад".

Пріоритетним напрямом співпраці є пожвавлення розвитку сталого туризму в регіоні. Головним викликом для місцевої громади є сталий розвиток регіону, що передбачає примноження його переваг, збереження природних цінностей, а також стале та ефективне їх використання. Також надзвичайно важливим є створення позитивного іміджу Яремчанщини як цілорічного атрактивного курорту та найбільшого в Українських Карпатах центру ділового туризму. Оскільки туризм є головним заняттям більшості мешканців місцевої громади, велика кількість її потреб та проблем пов’язані з розвитком туристичної галузі. Незважаючи на те, що більшість мешканців зайняті у сфері туризму, в регіоніє багато туристичних атракцій та розвинена туристична інфраструктура, якісний ринок туристичних послуг все ще не є достатньо сформований. Для регіону потрібна ефективна промоція, збільшення кількості фестивалів, а також пожвавлення розвитку окремих видів туризму, таких як діловий, лікувально-оздоровчий та етнокультурний з метою перетворення регіону у цілорічний курорт.

Новим волонтером, що працюватиме в національному парку протягом наступних 2 років в рамках проекту "Розвиток громад", є Доніел Голдінгер, котра приїхала з штату Пенсільванія, місто Пітсбург. Доніел закінчила університет Карнегі Меллон та отримала диплом магістра за спеціальністю державна політика та управління. Два роки волонтерка працювала в Aмері-Корпус у Тексасі, Каліфорнія. 6 місяців Доніел жила і працювала в національному парку Єллоустоун, має також досвід роботи з підготовки волонтерів та екологічної політики

Метою проекту "Розвиток громад" є сприяння українським організаціям в їхній діяльності, спрямованій на сталий розвиток громад. Головна концепція проекту є така:

-         зміцнювати спроможність організацій та заохочувати навчання, яке б сприяло організаційному розвитку;

-         покращувати існуючі практики з розробки та управління проектами;

-         сприяти злагодженій співпраці між організаціями.

Партнерами проекту є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, українські громадські організації, Посольство США в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та інші міжнародні організації.

В Україну прибули 135 нових волонтерів Корпусу миру США. Варто відзначити, що вперше після Революції гідності волонтери Корпусу миру відправляться до Харківської, Херсонської та південної частини Одеської області. Із серпня 2018 року добровольці проходили мовну, технічну та міжкультурну підготовку в селах та містах Житомирської області.

Урочиста Церемонія складання присяги відбулася в Українському Домі за участі керівництва Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Посольства США в Україні, Корпусу миру США в Україні та інших поважних гостей.

Корпус миру фінансується за рахунок коштів американських платників податків. Організація сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей та культур.

 

В Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру СШАВ Карпатському НПП працюватиме новий волонтер Корпусу Миру США