LOGOGlobal top100 badge

Літо – це найпрекрасніша пора у Карпатах. Це період, коли можна вдихнути на повні груди цілюще гірське повітря, насолодитися казковою красою гірських пейзажів та скуштувати справжні лісові ягоди, здійснивши цікаві та незабутні прогулянки у гори. Це час посмішок, радості, щастя, приємних спогадів та позитивних емоцій. Літо – це також і пора літніх таборів, де діти, відпочиваючи, водночас мають можливість здобувати корисні знання у цікавий спосіб.

У Яремчі протягом серпня цього року завдяки спільним зусиллям волонтерів Корпусу Миру США в Україні та працівників Карпатського НПП проходили три дитячі табори: G.L.O.W, TORCH та WILD.

Табір TORCH ‒ це літній табір, де українська молодь може дізнатися про свої права відповідно до Конвенції Організації Об’єднаних Націй про права дитини. Мета табору ‒ допомогти українським дітям розпізнавати та розуміти свої права з надією, що це допоможе їм активно навчати інших. Програма табору втілює ідею навчання прав дитини, так як навчання молоді про їхні права призводить до обізнаності та до почуття відповідальності за захист прав інших осіб.

Табір WILD ‒ це заняття письмом протягом тижня, журналістика та лідерство для учнів 6 – 11 класів. Це можливість для дітей випробувати свою креативність та перевірити вміння у вирішенні проблемних питань, взяти участь в уроках на теми лідерства, енвайронментазізму (рух на захист навколишнього середовища), толерантності, пошукових навичок, фотографії, емпаверменту жінок (розширення прав жінок), написання пісень та журналістики.

Camp G.L.O.W. ‒ це літній табір, який заохочує і об’єднує молодих українських дівчат-лідерів з метою підвищення рівня інформованості про гендерні питання в Україні, особливо тих, з якими сьогодні стикається молодь.

Програма таборів включає в себе уроки, дискусійні сесії, вправи з тімбілдингу, які проводяться українськими та американськими волонтерами. Усі заняття спрямовані на те, щоб навчити повазі, відповідальності, волонтерству, участі у громадських заходах, лідерству у контексті гендерної рівності, а також після повернення додому поширити здобуті знання у власній громаді.

Перебуваючи у таборі, діти отримують шанс зустріти нових друзів з усієї України.

Учасники таборів також мали можливість познайомитися з Карпатським національним природним парком, дізнатися про роль національного парку у збереженні природних ресурсів регіону, пережити чудові моменти спілкування з природою, здійснивши цікаву прогулянку старовіковим лісом та стежками славнозвісних опришків. Крім того, учасники табору TORCH здійснили екологічну акцію з прибирання маршруту до водоспаду Дівочі Сльози.

Літні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілляЛітні табори в Карпатах: навчання та дозвілля