LOGOGlobal top100 badge

Discover Your Carpathians або Відкрий для себе Карпати - це англомовні сайт та електронний інформаційний туристичний довідник про Карпатський національний природний парк та Яремчанщину. Також це якісні та колоритні англомовні матеріали, які розроблялися за участю американців − колишніх та майбутніх волонтерів Корпусу Миру США − Крістал Котовські-Едмундус та Карла Донуса. Неймовірно віддана робота Карла та Крістал в проєкті є просто вражаюча!

Інформаційні сайт та довідник є необхідним для більш ефективної промоції Яремчанщини та Карпатського НПП за кордоном.

Цілями сайту є:

1. збільшити поінформованість англомовних туристів про Українські Карпати;

2. допомогти іноземцям у плануванні подорожі маршрутами та туристичними атракціями національного парку;

3. інформувати про заходи та події, до яких можуть долучатися іноземні громадяни, зацікавлені в українській культурі та Карпатах;

4. привернути увагу міжнародної спільноти до необхідності збереження Українських Карпат.

         Сайт та довідник є результатами піврічної дистанційної роботи у різних часових поясах Яремче - Колорадо - Вашингтон. Також це Zoom зустрічі, робота в Google Docs та Slack. Дані інформаційні матеріали − це можливість для будь-якої людини у будь-якому куточку світу починати відкривати Карпатський національний природний парк та Яремчанщину за допомогою онлайн ресурсів. Крім того, це нові підходи з промоції, запропоновані американцями, підходи, які є більш зрозумілі для іноземних відвідувачів. Дизайн довідника та сайту розроблялися у Вашингтоні. (Дизайнер довідника вирішив залишитися невідомим для аудиторії читачів.) Проєкт реалізований спільними зусиллями ГО "ПромоКарпати" та Карпатського НПП. Щира подяка усім і кожному, хто безпосередньо чи опосередковано долучився до створення даних інформаційних продуктів. Особлива подяка волонтерам Корпусу Миру США Denise Capelli та John H. Capelli, а також Donielle Goldinger. Щира подяка Корпусу Миру США в Україні та сприяння у реалізації проєкту. Це лише старт тих ідей, які плануємо продовжувати втілювати разом з майбутніми волонтерами Корпусу Миру США. На сайті також є інформаційний туристичний довідник. Дізнайся більше на www.discovercarpathians.com.