LOGOGlobal top100 badge

images/panorama/pan1_4.jpg
images/panorama/pan1_2.jpg
images/panorama/pan1_6.jpg
images/panorama/pan1_3.jpg
images/panorama/pan1_5.jpg

В роботі Науково-технічної Ради парку прийняло участь 15 членів Ради, в т. ч. 5 докторів наук та 5 кандидатів наук.

        

Порядок денний:

1. Про виконання науково-прикладної теми «Особливості сезонного розвитку роду Larix в лісових масивах Карпатського НПП» (доп. – науковий співробітник Мотрук М.В.).

2. Про розробку науково-прикладної теми «Сучасний стан та перспективи використання пам’яток храмової архітектури Гуцульщини для розвитку та популяризації етнотуризму в Карпатському регіоні» (доп. – в.о. старшого наукового співробітника – Гнатюк Н.М.).

3. Про погодження плану санітарно-оздоровчих заходів на 2016 р. (доп. провідний інженер-лісопатолог ВДОПЕС Гурчик В.С.).

4. Щодо погодження відкриття маршруту (рекреаційної зони) «Босоніжна стежка» (доп. – провідний юрисконсульт Івасюк Г.М.)

5. Про звернення громадян с. Татарів щодо використання пасовища ур. Вентарівка (Яблуницьке ПОНДВ) (доп. – провідний інженер ВДОПЕС Бойко В.М.).

6. Про відкриття платного еколого-пізнавального маршруту «На гору Хом’як» (доп. – нач. відділу рекреації Панчук М. М.).

7. Про деякі аспекти роботи науково-технічної ради Карпатського НПП (доп. – заступник директора з наукової роботи Киселюк О.І.).

8. Різне.

Про питання щодо відновлення форельного господарства «Жонка» на території Яремчанського ПОНДВ (доп. – начальник Яремчанського ПОНДВ Свідрак В. М.).

Про звернення громадської організації «ЕКО Ворохта» (доп. – голова правління ГО «ЕКО Ворохта» Кермощук П. Д.).

Про можливість облаштування відпочинкових обєктів на туристично-рекреаційній зоні в с. Яблуниця, участок Село (крамниці у Яблунецькому ПОНДВ, кв.4, вид. 25) (доп. – ПП Яцик І. М., начальник Яблунецького ПОНДВ Федорчук М. М.).

     

Заслухавши та обговоривши виступи та інформаційні доповіді Науково-технічна Рада вирішила:

1. Хід виконання науково-прикладної теми «Особливості сезонного розвитку роду   Larix в лісових масивах Карпатського НПП» вважати задовільним.Рекомендувати спільно із відділом державної охорони розробити заходи щодо приведення в належний стан ділянок із модриною.

2. Розробку науково-прикладної теми «Сучасний стан та перспективи використання пам’яток храмової архітектури Гуцульщини для розвитку та популяризації етнотуризму в Карпатському регіоні» погодити. Розробити план виконання теми та зареєструвати у НДІ УкрНТЕІ.

3. План санітарно-оздоровчих заходів та лімітів використання природних ресурсів ( в частині лісових ресурсів) у  2016 році погодити.

4. Погодити відкриття маршруту « Босоніжна стежка». Укласти угоду з ПП Гельо В.І. щодо рекреаційного використання маршруту згідно чинного законодавста України.

5. Не заперечувати щодо використання пасовища ур. Вентарівка.

6. Відкрити платний еколого-пізнавальний маршрут «На гору Хом’як». Всі документи оформити згідно чинного законодавства.

7. На основі погоджень внести зміни до складу членів науково-технічної ради.

8. На основі звернення ПП Костіва Б.Д. не заперечувати щодо відновлення форельного господарства у Яремчанському ПОНДВ та рекомендувати розробити документацію щодо відновлення господарства як туристичної атракції.

9. Звернення ГО «Еко Ворохта» прийняти до відома. На цій основі розробити конкретні передпроектні пропозиції та розглянути на наступному засіданні НТР.

10. єктів на туристично-рекреаційній зоні в с. Яблуниця, участок Село (крамниці у Яблунецькому ПОНДВ (кв.4, вид. 25)) прийняти до відома. Рекомендувати ПП спільно із парком розробити детальний план та перспективи на наступній НТР.

 

 

Голова НТР                                                                          В. Я. Слободян

Вчений секретар                                                                 М. В. Корчемлюк